آخرین اخبار
می توان پول های کلان را به روش‌های مختلف مدیریت کرد
منتشرشده در 17-07-2019

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا پورابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می توان پول های کلان را به روش‌های مختلف مدیریت کرد، اما رقم نقدینگی خُرد و کوچک را به سختی می توان مدیریت کرد، بنابراین بهترین راه هدایت جذب نقدینگی در جامعه در تمامی کشورها و در ایران این است که منابع خرد و اندک مردم را به سمت بازار سرمایه هدایت کنیم. پورابراهیمی با بیان اینکه با جذب منابع خرد در بازار سرمایه به جای اینکه نقدینگی به سمت سفته بازی و دلالی سوق پیدا کند به سوی خلق ثروت واقعی در اقتصاد کشور هدایت می شود، تاکید کرد: بر این اساس نقدینگی به بخش افزایش سرمایه شرکت ها و طرح‌های توسعه شرکت ها سوق می یابد یعنی به این سمت می‌رود که فعالیت شرکت ها در یک بازه زمانی به دو تا سه برابر افزایش یابد.

شغل دوم و درآمد اول
منتشرشده در 10-07-2019

شغل دوم و درآمد اول خود را همین حالا شروع کنید

از سراسر ایران در کمتر از 5 دقیقه افتتاح حساب کنید

اطلاعات خودتان را وارد کنید

برای افتتاح حساب اطلاعات عمومی متعلق به خودتان راباید وارد کنید. اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات مربوط به شماره حساب از جمله این اطلاعات هستند..

تصاویر مدارک خودتان را آماده کنید

مطابق قانون آپلود کردن تصاویر هویتی من جمله شناسنامه کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلی الزامیست.میتوانید خیلی راحت عکس واضح از مدارکتان با موبایل تهیه کرده و در پروسه ثبت نام ارسال کنید.

نحوه احراز هویت خودتان رو انتخاب کنید

برای نهایی کردن پروسه ثبت نام نیاز هست که مدارک ارسالی شما توسط کارشناسان کارگزاری با خود شما تطبیق داده شود. شما میتوانید انتخاب کنید که به صورت حضوری برای احراز هویت مراجعه کنید و یا در خواست کنید کارشناس پذیرش ما به محل مورد نظر شما مراجعه کند

از طریق لینک زیر به صورت غیر حضوری ثبت نام کنید

http://ean.ir